15076.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Kárpáti Aurél: Budai képes könyv. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1914, Az "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. A borítót és a címlapot Zádor István (1882-1963) tervezte. Kiadói festett, Leszik-féle egészvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval.