15001.
406. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
Orbán Balázs: A Székelyföld leírása. Történelmi, régészeti, természetrajzi s népismei szempontból. Negyedik kötet. Pest, 1870, Ráth Mór (Pesti könyvnyomda). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Morelli Gusztáv (1848-1909) fametszeteivel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé foltos lapokkal.