Vértesi Arnold: A fölkelő nap országa. Regényes utazás Japánban. Bp., 1878. Franklin 279p. 28 fametszetű rajzzal illusztrált. Aranyozott, kopott, kiadói egészvászon kötésben, előzéklap nélkül. két lap sérült, Ritka!