Doboz tétel ( Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,3 cm, d: 5,5 cm, Neocarbolax fémdoboz, kopott, m: 2,5 cm, d: 7,5 cm, Salvador fémdoboz, kopott, 6x2,7x0,6 cm, Gyógyszeres (papír) sérült)