Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó 3 db szóróval, alján jelzett, kopott, kettő szóró teteje laza (elhasználódott menettel), m: 16 cm, szórók m: 8 cm
össz. 3 db régebbi dekoratív fém sütőforma, 2 db közepes méretű, egyik m: 8 cm és d: 14,5 cm; másik m: 6,5 cm és d: 16 cm. Egy nagyobb méretű: 10x20x30 cm. Mindegyik kopásnyomokkal
össz. 3 db régebbi dekoratív könnyűfém sütőforma, egyik közepes méretű, tetején oroszlánt ábrázoló plasztikus díszítéssel, 14x18,5x13,5 cm; egyik kis méretű plasztikus szárnyas díszítéssel, m: 6 cm és h. 6,5 cm; másik kis méretű m: 5 cm és d: 7 cm. Mindegyik kopásnyomokkal