Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507123
12199
406
Flea Market
Borostyán mandzsettagomb-pár 2507036
12200
406
Flea Market
Olasz mozaiküveg karkötő, kis hiánnyal, h: 16,5 cm 2507084
12201
406
Flea Market
3 db borostyánnal díszített ezüst gyűrű jelzés nélkül 2507042
12202
406
Flea Market
Labradorit nyaklánc, ezüst(Ag) szerelékkel, h: 54 cm 2507160
12203
406
Flea Market
Indiános övcsat, 9,5×7 cm 2506601
12204
406
3800
Flea Market
Régi réz hálós üveg parfümös. m: 6 cm 2506731
12205
406
Flea Market
Vegyes optikai lencsék, prizmák. 2506604
12206
406
Flea Market
Papagájos karreif, zománcozott fém, d: 6 cm 2506600
12207
406
Flea Market
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, h: 52 cm 2512730
12208
406
Flea Market
5 db ezüstözött poháralátét, jó állapotban, d: 9,5 cm 2507455
12209
406
Flea Market
SOLINGEN borotva, kopott, rozsdás h: 22cm 2506609
12210
406
Flea Market
Fém, aranyozott tűtartó, 5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft