cca 1900 össz. 2 db fotó, egyik egy olasz város részletével, postahivatal előtt álló lovaskocsi, másik fotón ismeretlen helyszín, mindkét fotó historizáló paszpartuban, 8x11 cm
1894 Westerland, leporelló album 12 db fotóval, Verlag v. Römmler & Jonas, K. S. Hof-Photogr. Dresden, díszes, aranyozott kötésben, a leporelló középen szétvált, 17x11,5 cm
cca 1900 Szatmárnémeti, Látkép a Szamos partja felől, kartonra kasírozva, foltos, a karton szakadt, képméret: 15x20,5 cm / Satu Mare, general view from the river Szamos, photo, 15x20,5 cm
1900 Régi fotóalbum, családi képekkel, kirándulások, utazások képeivel (vadászat, Velence, Tivoli, Mike, Genova, Kenész, Balatonberény), vegyes méretű fotókkal, feliratozva
cca 1890-1900 Központi-Kárpátok, Csorba-tó, kartonra kasírozott fotó, Divald Károly Eperjes, 23x14 cm / Aus den Central-Karpathen, Csorbaer See / Carpathian Mountains, lake, Divald photo, 23x14 cm