Az Orsz. Zsidó Vallási és Történeti Gyűjteményben őrzött ún. Moszkvai pohárról készül 6 db feliratozott fénykép és külön 4 oldalas kézírásos részletes ismertetője, 9x5 cm és 12x9 cm
1944-64 3 darabos judaika tétel: 1944-ben készült leltár zsidó személy ingóságairól, fénymásolat + 1951 sűrűn beírt magyar nyelvű levelezőlap Izraelből Budapestre, törésnyommal + 1964 meghívó ünnepélyre a Frankel Leó úti zsinagógába, magyar és héber nyelven
1916 Az OMIKE és Mensa Academica évi jelentése az 1915. hadi évre. Szerk.: Dr. Weiller Ernő. Különlenyomat a "Mult és jövő" 1916. évi júliusi számából. Bp., Hornyánszky Viktor cs. és kir. udv. könyvnyomdája, 12 p., kisebb sérülésekkel