Die beständige Befestigung und der Festungskrieg. I. Allgemeiner Teil. Leithner, Ernst Freiherr von. 1894. Az erődítményekről szóló munka nagy méretű litografált táblákkal. Sérült, hiányos állapotban, egészvászon kötésben