https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 45

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Csont nyelű sétapálca Fa, fém és csont. Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,fölül ezüstözött gyűrűkkel. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 87 cm
1
11537.

Csont nyelű sétapálca Fa, fém és csont. Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,fölül ezüstözött gyűrűkkel. XIX. század vége, Korának megfelelő állapotban. H: 87 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
EUR
,
102,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Ikon ezüst (Ag) okláddal. XX: sz. eleje, fa táblán. 18x22 cm
1
11538.

Ikon ezüst (Ag) okláddal. XX: sz. eleje, fa táblán. 18x22 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
EUR
,
80,00
USD
Ajánlatok száma:
25
Osztrák art deco íróasztal készlet (8-10 részes), XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban.
1
11539.

Osztrák art deco íróasztal készlet (8-10 részes), XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
EUR
,
142,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Mankala, fa, gyöngyház berakással, kopott, apró repedésekkel, XX sz. közepe, h: 61 cm. A Mankala valószínűleg a világ legrégebbi játéka. Afrikában és a Közel-Keleten mindenütt játsszák, több száz különböző néven ismert, és a szabályoknak is számos változata létezik. Minden változatban két játékos köveket vagy magokat mozgat egy sor kupán keresztül, és megpróbálja a legtöbb bábut elkapni. Bár a játék egyszerűnek tűnik, matematikai és stratégiai számításokat igényel, és ugyanolyan összetett és kihívást jelenthet, mint a sakk. Az Afrikában használt legalapvetőbb mankala "táblák" a földbe vájt vagy sziklaalakzatokba vágott lyukak. Míg egyes táblák egyszerűek, másokon állat- vagy emberfigurák, vagy akár a falusi élet egész jelenetei is szerepelnek. Afrika számos részén a bonyolult mankala-készletek az illető tekintélyét jelzik. A mankala bonyolultabb változatait hagyományosan csak férfiak játszották. Néha a magokat a játék során feleségeknek, férfiaknak vagy szarvasmarháknak nevezik; a csészék házakat vagy falvakat jelképeznek, és az egész tábla az univerzumot is ábrázolhatja. Az ilyen mélyebb jelentések segítenek megmagyarázni, hogy a mankalát miért játsszák néha vallási vagy ünnepi alkalmakkor, valamint szórakozás céljából.
1
11540.

Mankala, fa, gyöngyház berakással, kopott, apró repedésekkel, XX sz. közepe, h: 61 cm. A Mankala valószínűleg a világ legrégebbi játéka. Afrikában és a Közel-Keleten mindenütt játsszák, több száz különböző néven ismert, és a szabályoknak is számos változata létezik. Minden változatban két játékos köveket vagy magokat mozgat egy sor kupán keresztül, és megpróbálja a legtöbb bábut elkapni. Bár a ját...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
233,16
EUR
,
257,14
USD
Ajánlatok száma:
0
Antik erotikus intarzia puttókkal XIX.sz. Kissé hibás régi kerettel 19x26 cm
1
11542.

Antik erotikus intarzia puttókkal XIX.sz. Kissé hibás régi kerettel 19x26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
EUR
,
74,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Íróasztal garnitúra, díszesen faragott fa, 1900 körül, kopott, apró sérülésekkel, egy db hiányzó toll. 35x23x14 cm
1
11543.

Íróasztal garnitúra, díszesen faragott fa, 1900 körül, kopott, apró sérülésekkel, egy db hiányzó toll. 35x23x14 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Jelzés nélkül: 5 db Népi ornamentika. Olaj, falemez. Egyik HCs monogrammal és 1699es jelzéssel. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. Kopott, apró sérülésekkel. cca. 32,5x39,5 cm
1
11544.

Jelzés nélkül: 5 db Népi ornamentika. Olaj, falemez. Egyik HCs monogrammal és 1699es jelzéssel. XX. sz. közepe. Sérült. Fa keretben. Kopott, apró sérülésekkel. cca. 32,5x39,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
EUR
,
57,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Berndorf gyertyatartó pár, ezüstözött alpakka, Ausztria 1920 körül, korának megfelelő állapotban: kisebb kopás horpadás. Jelezett: BMF (Berndorfer Metallwaarenfabrik) m: 29 cm
1
11545.

Berndorf gyertyatartó pár, ezüstözött alpakka, Ausztria 1920 körül, korának megfelelő állapotban: kisebb kopás horpadás. Jelezett: BMF (Berndorfer Metallwaarenfabrik) m: 29 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
EUR
,
85,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Ékszerdoboz. Áttört virágmintás réz, elefántcsontra festett jelenettel. XIX. sz. eleje. 10x7,5x4,5 cm
1
11546.

Ékszerdoboz. Áttört virágmintás réz, elefántcsontra festett jelenettel. XIX. sz. eleje. 10x7,5x4,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
EUR
,
62,86
USD
Ajánlatok száma:
0
Műszerdoboz bábák számára, tartalom nélkül, fém, réz vereten "17124 sz. M. Kir. szabadalom Demjén Ign. Műszaki fém- és pléhcikkek gyára, Budapest" felirattal, kissé kopott, h: 30,5 cm
1
11547.

Műszerdoboz bábák számára, tartalom nélkül, fém, réz vereten "17124 sz. M. Kir. szabadalom Demjén Ign. Műszaki fém- és pléhcikkek gyára, Budapest" felirattal, kissé kopott, h: 30,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
10
Szecessziós fém tál. Domborműves díszítéssel. Jelzés nélkül. d: 24 cm
1
11548.

Szecessziós fém tál. Domborműves díszítéssel. Jelzés nélkül. d: 24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
12
Alpakka díszváza / pohár párban. Hibátlan üvegbetéttel. 17 cm
1
11549.

Alpakka díszváza / pohár párban. Hibátlan üvegbetéttel. 17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
EUR
,
10,86
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz