1896 Millenniumi Kiállítási Emlék-képek. Szecessziós litho leporelló album 19 db képpel (hiányos), Bp., Eisler G. kiadása, sérült, aranyozott Gottermayer-kötésben, a lapok helyenként kissé sérültek, foltosak.