1966-1978 3 db építészeti témájú kiadvány: Feladatok a fémszerkezetek köréből. Összeáll.: Véssey Ede, Havady Endre. BME Szilárdságtani és Tartószerkezeti Tanszék. Fűzés nélkül. + Magyar Építőművészet 1966/4. sz., szerk.: Gyöngyösi István + Műszaki Egyetem KISZ üdülőtábora Szigliget ('67-68) tervpályázat, kissé sérült