1 800 Ft
Ország-Világ Almanach 1899. Az Ország-Világ karácsonyi ajándéka. Bp., 1899, Országos Irodalmi Rt., 160 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, szövegközi képekkel, szecessziós könyvdíszekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott borítóval, laza fűzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.