1956-os újság, 2 db: Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 2. Reggeli kiadás. Szerk.: Dudás József. A Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány Országos Elnökségének lapja, 4 oldal, a forradalom híreivel, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadással, máskülönben jó állapotban + Irodalmi Újság, Magyar Írók Lapja, 1956 nov. 2, VII. évf. 43. sz., többek közt Németh László, Tamási Áron, Déry Tibor ír...
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
cca 1960-1970 Leo Lenz: Az alkalmi férj. Zenés vígjáték három felvonásban. Ford.: Zsigó Károly. Az énekszövegeket írta: Sulyok Tamás. Gépelt szövegkönyv. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, a hátsó borítón jegyzetekkel, benne ceruzás jegyzetekkel, javításokkal, 102 p.