1965-1983 Földrajzi értesítő. XIV. évf. 1. füzet, XXIV. évf. 2. füzet, XXXI. évf. 2-3. füzet, XXXII. évf. 3-4. füzet. Papírkötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis szakadással.
1966-1978 3 db építészeti témájú kiadvány: Feladatok a fémszerkezetek köréből. Összeáll.: Véssey Ede, Havady Endre. BME Szilárdságtani és Tartószerkezeti Tanszék. Fűzés nélkül. + Magyar Építőművészet 1966/4. sz., szerk.: Gyöngyösi István + Műszaki Egyetem KISZ üdülőtábora Szigliget ('67-68) tervpályázat, kissé sérült
cca 1969-1980 3 db űrhajózás témájú nyomtatvány: Esti Hírlap és Hétfői Hírek holdra szállással foglalkozó számai + Szovjet-magyar közös űrrepülés, Valerij Kubászov és Farkas Bertalan űrhajósok, fotólap