Nyomtatványok Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512038
14201
406
Printed Materials
cca 1990 Kung-fu karate ABC, 2 db, fekete-fehér képekkel, 16+16 p. 2510596
14202
406
Printed Materials
cca 1990 Művészeti alap naptára benne festmény reprodukciókkal. Kiadói vászonkötésben 2480881
14203
406
Printed Materials
1990-2008 Burda divatmagazin 4 db száma, benne szabásmintákkal 1985215
14204
406
Printed Materials
1991 Nemzeti Sporthistória, a Nemzeti Sport 3 db különszáma+ 1947 Meghívó a Kispesti 87. Sportkör báljára 2463028
14205
406
Printed Materials
1991 Őshonosság, a Magyar Adorján Baráti Kör időszaki tájékoztatója, tűzött papírkötés, 18 p. 2467329
14206
406
Printed Materials
1992 A Térképvilág c. újság 4 példánya 2511354
14207
406
Printed Materials
1993 Blick nach vorn und Blick zurück. Looking Back, Looking Ahead. A 20. század végének történemi-politikai eseményeit bemutató, leporelló alakú könyv. Színes képekkel illusztrálva, német és angol nyelven. Schröder Münchmeyer Hengst & Co. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban. 1463917
14208
406
Printed Materials
1994 MIÉP, SZDSZ választási plakát + 2 db egyéb plakát, hajtott, kis szakadásokkal, 30×22-60×40 cm 2508843
14209
406
Printed Materials
Privat Case Nr 9. Erotic photographs of the fifties. I. Nürnberg, 1995 Kiadói nyl kötésben 2467330
14210
406
Printed Materials
cca 2000 4 db orvosi adattár, klf betegségek és gyógyszerek alkalmazása 2511685
14211
406
Printed Materials
cca 2000 Molnár C. Pál után: Lóverseny. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton, Lap széle kissé foltos és gyűrött. 28x24 cm 2508837
14212
406
Printed Materials
cca 2000 5 db erotikus újság Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft