Nyomtatványok Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512091
14213
406
Printed Materials
cca 2000 össz. 25 db, azonos modern nyomat a Lánchídról, papír, jó állapotban, lapméret: 24x30 cm 2414006
14214
406
900
Printed Materials
cca 2000 Fenyvesi Márta (1956-): Tollforgató. Nyomat, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Paszpartuban. Hátoldalán a művésznő címkéjével. 12x8 cm 2511093
14215
406
Printed Materials
2006 Bp., Kuvasz klubkiállítás, MEOE Hungária Kuvasz Klub katalógus 2511759
14216
406
Printed Materials
2012 Watch Shop olasz nyelvű órakatalógus, fotókkal illusztrált árkatalógus, kissé kopott állapotban 2467338
14217
406
Printed Materials
2013 Sokszorosított kép Ferenc pápáról 30x24 cm 2254135
14218
406
Printed Materials
2013-2019 4 db antikvárium aukciós katalógusa 2512013
14219
406
Printed Materials
5 db vallási témájú kiadvány, közte Ferences Világmissziók füzetek, Fatimai ima- és énekfüzet rossz állapotban 2511091
14220
406
Printed Materials
Magna Sardo Jakarta, indonéz iparművészeti cikkek termékkatalógusa, angol nyelven, színes fotókkal 2511213
14221
406
Printed Materials
Hungaricamion Budapest járműparkját bemutató többnyelvű prospektus, mappa, 28,5x21 cm 2509864
14222
406
Printed Materials
Régi vászonborítású album, benne beragasztott, festményekről készült fekete-fehér reprodukciókkal, kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x17 cm 2509955
14223
406
Printed Materials
A kereszténység története, nagyméretű grafikus táblázat + Feszty-körkép, színes, nagyméretű nyomat 2509516
14224
406
Printed Materials
Vegyes szentkép tétel, 16 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft