1915 A Pesti Hírlap naptára az 1915. közönséges évre. 25. évfolyam. Bp., Légrády Testvérek, 232 p. Számos korabeli hirdetéssel, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, részben szétvált fűzéssel.
1918 Földrajzi Közlemények XLVI. köt. VII-X. füzet. Szerk.: Bátky Zsigmond, Littke Aurél. Bp., 1918., Magyar Földrajzi Társaság, 4+289-357 p.+ 1 (Mutató Magyarország 1:200.000 néprajzi térképéből, tervezték: Bátky Zsigmond, Kogutwicz Károly, 38,5x29 cm, kihajtható térképtábla) t. Kiadói papírkötés, a borítón egészen kis szakadással, intézményi bélyegzővel.