11669.
406. Lezárult gyorsárverés
Órák
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
össz. 6 db fém óra számlap, részben sérült, horpadt és kopott, 2 db d: 19,5 cm, 2 db d: 23,5 cm, 2 db 20x20 cm