cca 1920-40 Ollétejedi Ollé nemesi család kézzel festett címere. Akvarell, papír, Kubik J jelzéssel. Lap alja foltos. Dekoratív, korabeli üvegezett fa keretben, hátoldalán Holecz József budapesti képkeretező régi címkéjével. 46×33 cm