1981 Hubay Miklós (1918-2011) Kossuth és Széchenyi-díjas drámaíró autográf levele, aláírásával Rába György (1924-2011) Kossuth és Széchenyi-díjas írónak, melyben méltatja és csodálatát fejezi ki Babitsról szóló könyvével kapcsolatban. Borítékkal.
1982 Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus, a Szépirodalmi Könyvkiadó vezetőjének saját kézzel írt új évi üdvözlő lapja, saját kezű aláírásával Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére, borítékkal.
1987 Szász Endre (1926-2003) a Sziráki Kastélyszállóban rendezett egyéni kiállításának megnyitója után készült mappa, Korcsog András (1931-2005) államtitkár gépelt megnyitó szövegével, a kiállításra írt verseivel 16 oldalon valamint 9 db a lapokra beragasztott színes fényképpel, többek közt Szász Endrével és a termekben kiállított festményekkel, porcelánokkal, fotók mérete: 12,5x17,5 cm.
Siposs Antal (1839-1923) zongoraművész autográf levele Gerlóczy Károlynak Budapest főpolgármesterének halálára, felesége részére. Siposs zeneakadémiája levélpapírján és borítékkal.
Tibeti buddhista tangka (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése), szövetre festett kép, kolostori zászló, textil keretben, kis sérüléssel, kopásnyomokkal, 23,5x18 cm, kerettel: 52,5x32,5 cm / Tibetan Buddhist thangka painting, monastic flag, textile, with slight wear, 23.5x18 cm, with frame: 52.5x32.5 cm