Dr. Bartholomeus Fabó: Haydn in Ungarn. Ein Festbeitrag zu seiner Zentenarfeier. Bp., 1909, Pester Buchdruckerei. Szerző által Esterházy Miklósnak ajánlott. Kiadói papírkötés, sérült.
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, kb. 18 db kotta félvászon-kötésben, benne díszes, színes, grafikus címlapokkal, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
cca 1930-1940 Kézzel írt kotta gyűjtemény, különféle nótákkal, dalokkal több szerzőtől (Kálmán Imre, Zerkovits, Sas Náci...stb.), azonosítatlan szerzőtől.
Murányi-Adorján Zoltán és Kaplony Zsigmond kottája. Murányi-Adorján Zoltán által a címlap illusztrációját jegyző Muhits Sándor (1882-1956) grafikusnak dedikált! Bp., é.n. (1934 körül), Omnia. 4 p. Kiadói papírkötés, sérült.
Michael Jackson. Hellow World: The Motown Solo collection. Motown, 2009. 3 CD zenei válogatás. Kiadói kartonált papírkötésű booklettel, 48 oldal, jó állapotban.