Aranyozott ezüst(Ag) bross, apró kövekkel, jelzett, 5,9×1 cm, bruttó:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000001/Aranyozott-ezustAg-bross-apro-kovekkel-jelzett-5-9C3971-cm-brutto-4-9-g~II2508589
2508589
19139
406
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) bross, apró kövekkel, jelzett, 5,9×1 cm, bruttó: 4,9 g
: karap_norbert