Csehország / Történelmi tartomány ~1900. "Gesangverein Tetschen 1860. III. 19." zománcozott, aranyozott bronz daloskör jelvény (40x31mm) T:1- Bohemia ~1900. "Gesangverein Tetschen 1860. III. 19." enamelled, gilt bronze singer's association badge (40x31mm) C:AU
Franciaország 1960. "Munkaügyi és Szociális Minisztérium Munkaügyi Érdemérme" jelzett, aranyozott Ag kitüntetés mellszalagon, "A. Henriot 1960" gravírozással T:1- patina France 1960. "Medal of Honour for Labour of the Ministry of Labour and Social Security" hallmarked, gilt Ag decoration on ribbon, with "A. Henriot 1960" engraving C:AU patina
Franciaország DN "Ipari társadalmi kitüntetés" 2xklf fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-,2 France ND "La société industrielle de l'est a M. J. Schvab" 2xdiff medallion in original case C:AU,XF