Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emléké... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/Debreczeny-Tivadar-1890-1976-1935-Kemeri-Miko-csalad-bronz-emlekerem-peremen-LUDVIG-gya~II2362137
2362137
30411
406
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 42,44 EUR , 45,71 USD
Leírás: Debreczeny Tivadar (1890-1976) 1935. "Kémeri Mikó család" bronz emlékérem peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel. "KÉMERI MIKÓ CSALÁD NEMESITÉSÉNEK 250 ÉVFORDULÓJÁRA 1685 - NOV 18 - 1935 / GYULA ÉS NEJE HADHÁZY ILONA HÁZASSÁGUK 25 ÉVES ÉVFORDULÓJÁRA 1911 - FEBR 11 - 1936". Csak 25db készült! (109,07g/59mm) T:2 patina / Hungary 1935. "Kémeri Mikó Family" Br commemorative medallion with "LUDVIG" makers mark on the edge. Only 25pcs! Sign.: Tibor Debreczeny (109,07g/59mm) C:XF patina
TP 664.
: pelikán_kristóf