Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2481935
30526
406
11000
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (38,84g/0.800/45mm) T:1- 2491527
30527
406
Numizmatika
Garamkeszi János (1936- ) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2 2513268
30528
406
Numizmatika
Hetés György (1921-1998) DN "Csík Ferenc olimpiai bajnok - 1913-1945" egyoldalas, öntött bronz plakett fa talpon, függesztőkarikával (102mm) T:1- 2399528
30529
406
Numizmatika
Papp László (1947-) 1992. "Barcelonai Olimpia - Magyar Csapat - Öttusa" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,56g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 2481927
30530
406
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" Al díjérem peremen "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (45mm) T:1- 2512283
30531
406
6500
Numizmatika
1907. "Magyar Úszó Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.SZ. 1907." jelzett Ag úszósport emlékérem, füllel (26,33g/0.835/36mm) T:1-,2 2433502
30532
406
80000
Numizmatika
~1920-1940. Dr. Cseuz László ökölvívó 15db-ból álló, főleg díjérmekből és díjplakettekből álló hagyatéka, magyar és külföldi tételekkel egyaránt, közte 4db ezüsttel. Közte: 1938-1939. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" 2xklf pajzs alakú jelzett Ag díjérem szalagon (25,12g és ~23g/34x47mm) + Olaszország 1937. "Amatőr Európa Bajnokság - Milánó, 1937. május" kétoldalas, részben ... 2207224
30533
406
Numizmatika
1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj" Br díjérem (42mm) T:2 patina 2511132
30534
406
6500
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1928. "Hunyadi Mátyás M. Kir. Reáliskolai Nevelőintézet Kőszeg / Szertorna II." ezüstözött bronz díjérem. Szign.: "Machovits W. 1928." (40mm) T:2 ph. 2358547
30535
406
5500
Numizmatika
1933. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság -Buzgalom - Bátorság - Csapatbajnokság 1933. I." jelzett Ag emlékérem (29,34g/0.800/42mm) T:2 patina / Hungary 1933. "Magyar Testgyakorlók Köre (Circle of Hungarian Physical Practitioners) 1888 / Courage - Passion - Courage - Team Championship 1933. I." hallmarked Ag commemorative medallion (29,34g/0.800/42mm) C:XF patina 2508337
30536
406
Numizmatika
1941. "Duna Sport Club - Turista, Sí és Evezős Szakosztály - Fotó kiállítása emlékére 1941" Br plakett a DSC zománcozott címerével (27x45mm) T:2 2453077
30537
406
Numizmatika
~1950. "Építők S.E." festett kerékpáros jelvény T:2 sérült tű Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft