2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
Bohemia kis üvegváza és tálka, aranyozott, plasztikus virágos díszítéssel. Anyagában színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm, d: 10 cm