Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10334.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm
10341.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Férfi portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán (gyűjteményi?) viaszpecsét maradványaival és olvashatatlan felirattal. Dekoratív, régi fa keretben. 42×35 cm
10345.
Olvashatatlan (Bá...?) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Csendélet virágokkal és porcelán csészével. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fa keretben. 58×46 cm