130 000 Ft
336,79 EUR, 371,43 USD
Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 70×90 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecudaorian painter: Naturaleza. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 70×90 cm