1 000 Ft
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Kiadói díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, Baumbach M. és társa kötés, körben arany élmetszéssel, kissé kopott, Jutalomkönyv marosvásárhelyi ev. ref. kollégium.