2 200 Ft
Verne Gyula: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második, egyedül jogosított képes kiadás. Bp.,[1896],Franklin. Számos egészoldalas képpel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel, javított címlappal, foltos lapokkal.