1 000 Ft
14
Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, egy kijáró lappal. megviselt állapotban.