Varró Aladár Béla: Gyógynövények gyógyhatásai. Növényi gyógyszerek. Előszóval ellátta: Dr. Bucsányi Gyula. Hajnal László grafikus rajzaival. Bp.,(1941), Novák Rudolf, 400 p.+ XVII színes táblával. Számos szövegközti rajzzal illusztrálva. Kiadói kopott illusztrált aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé laza kötéssel, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel.