Bocsák Miklós:A bokszpápa. Bp., 2005., (Folpress-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A könyv "interjúalanya", Csötönyi Sándor által dedikált példány.
Fehér Ferenc, Dr. Takács Ferenc: Az I. kerület olimpiai bajnokai. Bp., é.n., I. Kerület Budavári Önkormányzat, 172 p. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., 1941, Stádium. 179 p. Első kiadás. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Könyvkötői, aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Magyar Sport almanach. MCMXXV. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc.
Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Szerk. Zuber Ferenc. Bp. 1926. Athenaeum, 448 p. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, sérült, foltos borítóval és gerinccel, egy-két szakadt lappal.
Díjlovaglás -Az Országos Társadalmi Lovas Szövetség Munkaközössége összeállításában/Sport Lap-És Könyvkiadó. Bp., 1954. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
Békés megye sportjának története a kezdetektől a felszabadulásig. Összeáll. és szerk.: Kun László. Békéscsaba, 1987, -. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.