17138.
407. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Peggy Jett Pittenger: The Wonderful World of Ponies. New York, 1973, Arco. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel.