https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 178

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerold's Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.;  Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!
1
15000.

Scherzer, Dr. Karl von: Reise der Oesterreichischen Fregatte Novara um die Erde, in den Jahren 1857, 1858, 1859... Zweite Auflage. I-II. Bände. (3 kötetben teljes) Wien, 1864-1866. Carl Gerold's Sohn. 1t.+VIII+(2)+352+32p.+10t.+2 kihajt. mell.+9 kihajt. térk.; VI+(2)+448+(1)p.+7t.+2 kihajt. mell.+15 kihajt. térk.; Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Néhány lapon kissé foltos. Jó példány!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
2
Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis hiánnyal, az I. kötet utolsó lapja kijár, az I. kötetből a képtáblák és térképek hiányoznak
1
15001.

Miskolcz város története és egyetemes helyirata. I-II. köt.: I. köt.: Miskolcz város helyirata, természeti viszonyainak leírása és őstörténelme. II. köt.: Miskolcz város története. 1000-1800. Miskolc, 1886-1904, Város Közönsége, 435 p. ; 733+1 p.+V t. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány, a bo...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
2
Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.
1
15002.

Prokesch-Osten, Anton Grafen: Nilfahrt bis zu den zweiten Katarakten. Ein Führer durch Aegypten und Nubien. Leipzig, 1874, Brockhaus. Félvászon kötés, kopottas állapotban, kihajtható térképpel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.
1
15003.

Budapest (képekben). Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói textil borítású karton mappában, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
EUR
,
34,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15004.

Ujváry Zoltán: Gömöri magyar néphagyományok. Szerk.: Veres László-Viga Gyula. Miskolc, 2002, Herman Ottó Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
EUR
,
17,14
USD
Ajánlatok száma:
1
Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
1
15005.

Hőgye István: Girincs község története. Girincs, 1999., Girincs Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.
1
15006.

Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
EUR
,
20,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben
1
15007.

Baedekker's: The dominion of Canada with 14 maps and 12 plans. Leipzig, 1922. Karl Baedekker. Kiadói vászonkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
EUR
,
14,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
1
15008.

Almásy László: Rommel seregénél Libyában. Bp., 1943. Stádium. 207 p. Gönczi Gebhardt Tibor szövegközti illusztrációival. Kiadói illusztrált félvászonkötésben. Erősen sérült, első előzéklap nélkül. Szétvált fűzés, levált borítók. Könyvtest ép. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
14
1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)
1
15009.

1941 Baross Szövetség Miskolci Címtára. Miskolc, 1941, Standhaft József-ny., 1-120 p. Átkötött modern keménykötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, (címlap hiány?)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.
1
15010.

Dr. Nagy Béla: Solt-Harta és Vidéke Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. [Dunaújváros, 1972], Fejér M. Ny. V. Dunaújvárosi Telepe, 69 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1100 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.
1
15011.

Kőszeg szabad királyi város címereslevele 1841. Szerk.: Dr. Csáky Imre. Bp.,(2006), Magyar Országos Levéltár. Kiadói bársony-kötés. Facsimle kiadás. Számozott (1000/277.) példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
EUR
,
11,43
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
C
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz