Emanuel Poche: Prága. Karel Neubert és Antonín Srch fotóival. Bp.,1973,Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lugosi Lugo László: Szetnendre. Bán András, Máté György, Sánta Antal, Tóth Antal, Török Katalin szövegével. Lugosi Lugo László fotóival. Bp., 2002., Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Várnagy Antal: Hőgyész. Községtörténeti monográfia. I. rész: A kezdetekről 1722-ig. Hőgyész, 1990, Nagyközségi Közös Tanács, 290 p.+11 t.(térkép-mellékletek.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nyl-kötés, kiadó kissé foltos papír védőborítóban.. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Várnagy Antal (1923-2001) dedikáciával.