Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A debreceni református kollégium és nagytemplom. Összeállította: Dr. Módis László. Bp., 1974, Református Zsinati Iroda sajtóosztálya. 79 p. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Kisch, Egon Erwin: A titkos Kína. Ford.: Barkóczy István. Pozsony, 1937, Eugen Prager. 229 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári béldány.