1968 Rév Pál: Emlékezés a kormányozható léghajó magyar származású feltalálójára + Első légipostajáratunk 50. évfordulójára. 2 db cikk a Közlekedéstudományi Szemle c. folyóiratból, a szerző által dedikálva
1969-1990 Vegyes nyomatok képek mappában. Szász Endre nyomat, papír, ismeretlen művész rézkarc, papír, orosz exlibris 9 db: Eugene Krasovsky 1969. Linómetszt, papír. 7/100.
cca 1970 Premio "Michelangelo 1970", Terza edizione internazionale della Mostra Fotografica "Marina di Petrasanta" Italia. 3rd International exhibition of Photography organized under F.I.A.P. patronage. / fotográfiai kiállítás katalógusa, olasz és angol nyelven, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
Szász Endre legnagyobb festőkről készült naptára, 1970, magyar, német, orosz, angol és francia nyelvű tájékoztatóval, Művészeti Alap kiadása, 49,5×32,5 cm