1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration with ribbon C:AU NMK 250.
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" I. világháborús zománcozott Br patrióta jelvény, hátlapon német nyelvű szerzői jog jelöléssel "Ges. Gesch." (35mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914. "Büszkén áldoztam a Hazáért" World War I patriotic Br badge with german language "Ges. Gesch." copyright mark (35mm) C:AU
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallma...
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2-,3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after the first wound. Sign.: R. Placht C:VF,F NMK 328.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjellel a peremen T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration without ribbon, with "BRONZ" hallmark on the edge C:XF patina NMK 418.
1941. "Délvidéki Emlékérem" Zn emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" Zn medal with original ribbon. Sign: BERÁN L. C:XF patina NMK 429.