Olmedo Quimbita (1965-), ecuadori festő: Naturaleza. Olaj, vászon, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 70×90 cm / Olmedo Quimbita (1965-), Ecudaorian painter: Naturaleza. Oil on canvas, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 70×90 cm
Róna, szül. Rosner József (1861-1939): Sisakos portré, 1877. Ceruza, papír. Jelzett (Rosner). Lap alján Khoor József (1817-1880), feltehetően Róna József tanárának aláírásával. Lapszéli szakadásokksl. 19x21,5 cm
Rozanits Tibor (1931), 10 db mű: "Íriszek Firenzéből". Rézkarc, papír, minden lap jelzett és számozott (26/100). Az 1984-ben megjelent "Íriszek Firenzéből" c. 15 lapos mappából. 8x6 cm