Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-viragmintas-porcelan-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-19-cm~II2429975
2429975
11187
407
Leírás: Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
: karap_norbert