Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10451.
Edgar Degas (1834-1917) után, Georges William Thornley (1857-1935): Danseuses (táncosnők). Litográfia, papír. Lap kissé foltos. Utólagos (?) jelzéssel. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 23,5×31 cm
10452.
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán "Tárcsa 71 Polgár" felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm
10455.
Meténg, Vinca Minor, Erdei Termék Vállalat. Tasak, címke vagy egyéb reklám terv. Tempera, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül, 1960 körül. 18×12 cm
10458.
Sinayberger 897 jelzéssel: Lovas portréja. Fotó, lavírozott tus, karton, paszpartuban. Feltehetően Sinayberger Béla (1869-1937) budapesti fényképész műtermében készült vintage fotó kiegészített változata, 25,5x31,5 cm
10459.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm