Bari Áprád (1953-): Ópium. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 8... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Bari-Aprad-1953-Opium-Linometszet-papir-Jelzett-sorszamozott-8300-Uvegezett-keretb~II2526099
2526099
10023
408
Leírás: Bari Áprád (1953-): Ópium. Linómetszet, papír. Jelzett, sorszámozott 8/300. Üvegezett keretben 38x31 cm
: pelikán_kristóf