Vetlényi Zsolt (1967-): "Jön a nyár" c. album, 5 db grafikával külön lapokon. Rézkarc, merített papír, mindegyik jelzett és számozott: 39/100. Kiadói mappában, teljes. 7,5x7,5 és 19,5×22,5 cm közötti méretben.