10423.
408. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
14 000 Ft
Vetlényi Zsolt (1967-): "Jön a nyár" c. album, 5 db grafikával külön lapokon. Rézkarc, merÃtett papÃr, mindegyik jelzett és számozott: 39/100. Kiadói mappában, teljes. 7,5x7,5 és 19,5×22,5 cm közötti méretben.