4 000 Ft
Az állami anyakönyvekről, a házassági jogról és a gyermekek vallásáról szólo törvények végrehajtására vonatkozo ministerelnöki, belügyi, igazságügyi és vallás- és közoktatásügyi ministeri rendeletek.; II. füzet. [Egybekötve.] Bp., 1895, Pesti Könyvnyomda Rt. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.