4 000 Ft
Dr. Venetianer Lajos: A zsidóság eszméi és tanai. Újpest, 1926, Dr. Venetianer Lajos Izr. Közművelődési Egyesület, 181+1 p. Harmadik kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült, kopott borítóval, korabeli héber tanfolyam ajándékozási bejegyzésével.