15601.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Pintér István: Beckenbauer. Bp., 1986, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. Franz Beckenbauer (1945- ) világbajnok német labdarúgó, edző autográf aláírásával, DEDIKÁLT példány!