2 000 Ft
Dr. Koós Gábor: Az áruisme kis lexikona, tekintettel a vegytani és mechánikai technologiára. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 27-30. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 351 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.