17144.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 800 Ft
Flammarion, Camille: A csillagok világa. (Népszerű csillagászat). I-II. köt. (egy kötetben). Ford.: Zempléni P. Gyula. Bp., 1898, Vass József Minta-Antiquariuma és Könyvkereskedése, 235+(5)+243+(3) p. Negyedik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.